Dette nydelige og velutstyrte feriehuset ligger i Skipperbyen Marstal, svært nær by, havn og strand. Den har alt du trenger for å ha en komfortabel base for å oppleve Ærøs mange attraksjoner.
Sommerhuet er et nyoppusset feriehus med moderne fasiliteter og en koselig, avslappende atmosfære, med bl.a. en nydelig, lukket og usjenert hage med terrasse.
I boligen finner du stort spisekjøkken, stue og to rom i 1. etasje. Det er oppvaskmaskin, vaskemaskin, TV med DVD, musikkanlegg, mikrobølgeovn og kjøl/frys.
Det er også trådløst fiberbredbånd i huset.
Gjestene må ta med eget sengetøy, håndklær, kjøkkenhåndklær og kluter.
Sengene på soverom 1 er en 180 cm bred seng som står midt i rommet. Kan deles i to enkeltsenger. På soverom 2 er det en smalere dobbeltseng 140 bred plassert midt i den ene enden av rommet under et skråvindu. Vakker nattehimmel kan sees derfra. Det er blendingsgardiner på begge soverommene.
Husk å bestille fergen i god tid. Helst Ærøexpressen.
Instruksjoner for huset henger på kjøkkenet.
Chromecast er tilgjengelig i tillegg til Sonos-spiller.
De 4 syklene er voksenstørrelse.
Forbruksvarer er i forkant. Bruk og suppler gjerne ved oppbrukt.
4 sykler er tilgjengelige for å sykle i byen og til stranden.
Marstal er kjent for sitt livlige havnemiljø med små kafeer, restauranter og massevis av gamle seilskuter som kommer og legger til kai. Meget velutstyrte og trygge lekeplasser ved havna. Skipperparken ved Halevejen er en hit blant barn. Marstal Sjøfartsmuseum er et verdenskjent sjøfartsmuseum. Kirkestræde midt i byen er en trivelig gågate om sommeren med massevis av butikker og restauranter, kafeer mm.
Ærø har en veldig spennende og allsidig natur. Vitsø Nor ved Søby byr på et fantastisk fugle- og dyreliv. På strendene kan du i tillegg til bading finne rav, fossiler og mye mer. Urehoved, Gråsten Nor, Stokkeby Nor, Sjoen og mye mer er uovertruffen naturområder.
Langs kysten av Ærø er det også svært godt fiske etter all slags fisk.
Ærøskøbing er den velkjente eventyrbyen, hvor du kan shoppe, besøke restauranter, nyte havnelivet eller bare se på de godt bevarte husene.