Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Leilighet i Sneek

6 Sengeplasser

3 Soverom

: 5 km

Beskrivelse

Disse koselige leilighetene ligger ved siden av hverandre og er totalrenovert. Den ene leiligheten passer for 4 personer og den andre for 2 personer. Ideell for en gruppe som reiser sammen og fortsatt setter pris på sitt eget privatliv. Sneek er full av morsomme hotspots. I sentrum er du omgitt av historie, hyggelige butikker, gode restauranter og stemningsfulle terrasser. Den perfekte byen å kose seg på. Sneek sentrum ligger vakkert til med mange butikker i flere hundre år gamle bygninger. Pass på at du ikke hopper over de små trange gatene, det er der du finner de skjulte perlene.

Leilighetene har en moderne stue med åpen kjøkkenløsning. Begge leilighetene har 2 doble soverom og et moderne bad. De ligger i første etasje, som kun er tilgjengelig via trapper og er derfor ikke egnet for små barn eller bevegelseshemmede gjester.

Det er også mye å gjøre i nærområdet til Sneek. Det frisiske vannet er unikt og lett å utforske med båt eller sykkel. De andre Elfsteden-byene er et must å besøke.
Kan også leies separat via kodene NL-8601-02 og NL-8601-04

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 6
  • Soverom : 3
  • Dobbeltsenger : 3
Baderom
  • Dusj
  • Baderom : 2
Avstander
  • Tog : 1 km
  • Buss : 1 km
Fasiliteter - kjøkken
  • Utstyrt kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Kjøleskap
  • Komfyr : Elektriske kokeplater
  • Kaffetrakter : Vanlig
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Leilighet
  • Internett
  • Klimaanlegg
  • TV
  • Trådløs
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Nei
  • Røyking : Ingen røyking

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål