Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Feriebolig i Vågland

5 Sengeplasser

3 Soverom

Vann : 100 Meter

Beskrivelse

Høyt og fritt beliggende feriebolig i ene halvdelen av hus på bondegård med sauehold. I den andre delen bor utleier med familie. 15 kvm åpen og avskjermet terrasse på siden av ferieboligen.

Ferieboligen ble sist delvis oppusset i 2014. 1000 kvm tomt i tillegg til hele gården. Dobbeltsengen kan deles opp til 2 enkeltsenger. Den vedfyrte stampen er plasser ca. 100 m unna, hvor man fyller den med vann som varmes opp av vedovnen til riktig temperatur for å avstresse og nyte tilværelsen. Stampen er på deling mellom dette feriehuset, 94256, 94257 & 53381.

3 km til tursti opp mot fjellet med flott utsikt Det er ca 3 km med bil og 1 time å gå til Storvatnet, hvor man kan fange ørret fra 200 gram og opp. Ta dagsturer med bil til Kristiansund – kystbyen på flere øyer med verdens eldste rederi for båttransport mellom øyene, videre til fiskeværet Grip med hurtigbåt. Atlanterhavsveien – kystens Trollstige, Jazzen og rosenes by Molde, Trollstigen og Geiranger med verdens vakreste fjord, Mardalsfossen – Nord-Europas høyeste vannfall, Trondheim med Nidarosdomen, Smøla og det levende fiskeværet Veidholme

Båter til leie:

• 1x 16 Fot m/motor 20 HK, 4-takt

• 2 x 17 Fot m/motor 20 HK, 4-takt

• 1x 20 fot snekke med 13 HK dieselmotor Vetus, kabin, ekkolodd, 5 stangholdere

• 1x 26 Fot snekke med 36 HK dieselmotor Yanmar, kabin, ekkolodd

• 2 x 17 Fot Buster aluminiumsbåt m/motor 50 HK 4-takt Yamaha, ekkolodd

• 1x 17 Fot Buster aluminiumsbåt m/motor 60 HK 4-takt Yamaha, ekkolodd

• 1x 18 Fot Øien 530F m/motor 50 HK 4-takt Yamaha, ekkolodd

• 1x 17 Fot m/motor 25 HK 4-takt Yamaha, ekkolodd

• 1x 18 Fot Øien 530F m/motor 40 HK 4-takt Yamaha, ekkolodd

Båtene er på deling mellom dette feriehuset og 94256, 94257 og 53381

Båtene ligger ved flytebrygge i småbåthavnen, 100 m unna. De tre største båtene har innenbords motorer og lukket kabin. Gode fiskemuligheter i området både innover i fjorden og lenger utover. Flytevester er inklusiv i båtleien. Fiskefileteringsbenk i naustet med vann og lys, og utendørs, 100 m unna.

BÅTBESTILLING MÅ SKJE SAMTIDIG MED HUSBESTILLINGEN. NB! Det er ikke tillatt å ta med egne båter!

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 5
  • Soverom : 3
  • Barneseng
Baderom
  • Dusj
  • Baderom : 1
Avstander
  • Nabo : 1 Meter
Fasiliteter - kjøkken
  • Kjøleskap
  • Komfyr : Elektriske kokeplater
  • Mikrobølgeovn
  • Avtrekksvifte
  • Fryser
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Feriebolig
  • Internett
  • Peisovn
  • TV
  • Satelitt- / kabel-tv
  • Tyske kanaler
  • Radio
  • Høy barnestol
  • Vaskemaskin
Fasiliteter - utendørs
  • Grill
  • Hagemøbler
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Nei
  • Røyking : Ingen røyking
Utsikt
Sport

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål