Denne unike sommerhytta nær Ebeltoft, beliggende i første rekke og bare 50 meter fra sjøen, er det perfekte stedet for en avslappende eller aktiv ferie. Hytta er 140 m² stor og med flere soverom er det rikelig plass til opptil 8 personer. Dette gjør hytta ideell for både store familier, flere generasjoner samt vennegrupper.
Hytta presenterer seg i en vakker blå farge som smelter vakkert sammen med de omkringliggende naturskjønne omgivelsene. De store panoramavinduene og de romslige terrasseområdene inviterer gjestene til å nyte den vakre utsikten over sjøen og det omkringliggende landskapet. Fra terrassen har man dessuten oversikt over lekeområder, hvor husker, trampoline, sandkasse og ulike spill gir optimale muligheter for at alle generasjoner kan kose seg.
Innvendig byr sommerhytta på en sjarmerende innredning, hvor finurlige loppemarkedsfunn, nye moderne bekvemmeligheter kombinert med badehotellstil gjør oppholdet til noe helt spesielt. Innredningen er lys og innbydende med en stor åpen oppholdsrom, som inkluderer en komfortabel stue, spiseplass, en alkove og en hems innredet for barn. Det store oppholdsrommet kan åpnes mot den 100 m² store terrassen, og oppholdsrommet inneholder et fullt utstyrt integrert kjøkken. Det er to moderne baderom. Hytta er innredet i to avdelinger, som gir mulighet for å trekke seg tilbake i fred og ro. Hyttas eiere har laget rikelig plass til gjester og har tillit til at man tar godt vare på de mange personlige tingene i hytta.
Denne sommerhytta er det perfekte tilfluktsstedet for dem som ønsker å nyte Ebeltofts naturskjønne omgivelser, som inkluderer et besøk til den historiske byen Ebeltoft med museer, gågate og havnen med sin egen sjarm, hvor morgenfriske kan være heldige og kjøpe nyfanget fisk direkte fra kutteren Margrethe. Nasjonalpark Mols Bjerge byr på unik natur, og fra sommerhytta kan man gå lange turer langs vannet. Man kan også la seg utfordre på den nærliggende terrengsykkelbanen eller utnytte de mange mulighetene for vannsport. Man kan også bare nyte livet og den danske sommeren på terrassen med kjølig hvitvin og ild i bålpannen. Til slutt kan man ta seg en dukkert.