Seetal-residensen tilbyr 3 romslige leiligheter med utsikt over Zillertal-alpene. Denne leiligheten ligger i 1. etasje. Den har en stue med dobbel sovesofa, et kjøkken, 2 soverom og et bad. Den har plass til 6 personer. Ideell for en stor familie.
På familiehotellet Seetal, en 5-minutters spasertur unna, kan du bruke svømmebassenget og badstuen en gang i uken gratis. Bare en 10-minutters spasertur unna ligger Hochzillertal-Hochfügen skiområde. Om sommeren kan du nyte 1000 km med turstier og 800 km med terrengsykkelruter. Med Zillertal Activcard i lommen er du forberedt på enhver utforskningstur.
Huset har bod for skiutstyr og skovarmere.
Avgifter for lading av el- eller hybridbiler er alltid etter forbruk og belastes separat. Ved fremvisning av reisedokumentene vil du motta 10 % rabatt på skiutleie hos Sport 2000-leie, og på skitimer på Schischule Hochzillertal i Kaltenbach. Lading av e-biler er kun tillatt på e-ladestasjonen på hotellet, og ellers belastes EUR 100,00 per dag.