Denne fine leiligheten har 1 soverom og sover 4 personer, dette er ideelt for en familieferie. Hotellet ligger i Kaltenbach, 1 km fra skiheisen.
Leiligheten har en rolig beliggenhet i skiområdet Hochzillertal-Hochfügen, 1 km fra innsjøen. I nærheten finner du 1000 km med turstier og 800 km med terrengsykkelruter i den vakre naturen; disse varierer mellom 500 og 2300 m høyde. En 5-minutters spasertur unna ligger det familiedrevne Hotel Seetal. Her kan du bruke svømmebassenget og den deilige badstuen gratis en gang i uken.
Denne leiligheten er koselig innredet og har en skibod med skistøvelvarmere. Vaskemaskin og tørketrommel er tilgjengelig. Wi-Fi er tilgjengelig i huset, og maksimalt 1 kjæledyr er tillatt.
Skibussholdeplassen ligger 15 meter unna.
Merk: Lading av e-biler er kun tillatt ved e-ladestasjonen på hotellet, og ellers vil 100,00 EUR per dag bli belastet.