Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Hytte i Hermagor-Pressegger See

4 Sengeplasser

3 Soverom

Vann : 15 km

Beskrivelse

Denne rustikke, frittliggende hytten for maksimalt 6 personer ligger rett ved Sonnenalpe Nassfeld, ovenfor Hermagor i de karniske alpene i Kärnten, og er omgitt av fjellandskap.

Hytta har en romslig stue, et velutstyrt kjøkken, 3 soverom, 1 bad, balkong, terrasse og hage. Hytta er omgitt av et vakkert skogsområde. Du kan parkere direkte ved hytten.

Hytta ligger i grensetrekanten til Østerrike, Italia og Slovenia og er ikke langt fra den italienske grensen, 20 minutter fra et hopp i Lake Presseggersee og om en time kan du være i Slovenia.

Opplev en uforglemmelig ferie i dette alpine tilfluktsstedet! Det allsidige Nassfeld-skiområdet i Sun Ski World byr på 110 kilometer med bakker i alle vanskelighetsgrader og nærheten til Italia gjør dette skiområdet i Kärnten til et tips for alle som vil kjenne på den italienske feriefølelsen, og ikke bare om sommeren.

Også anbefalt er Nassfeld Outdoor Park, hvor familieferier er virkelig morsomme. Det er en rekke utfordringer for store og små i Kärntens største utendørspark, som høye taubaner, klatring, flygende rev, 3D-bueskyting, fjellvogner og elverubing.

Om sommeren byr Pressegger See, utendørsbassenget i Kirchbach, opplevelsesbassenget Gitschtal og det naturlige svømmebassenget og det naturlige bassenget i Mauthen på mye badeglede!

Direkte i Hermagor er det mange shoppingmuligheter for dine daglige behov samt et godt utvalg av restauranter.

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 4
  • Soverom : 3
  • Dobbeltsenger : 3
  • Barneseng
Baderom
  • Dusj
  • Baderom : 1
Fasiliteter - kjøkken
  • Utstyrt kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Ovn
  • Kjøleskap
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Hytte
  • Internett
  • TV
  • Trådløs
Fasiliteter - utendørs
  • Balkong
  • Parkering : Privat parkeringsplass
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Nei
  • Røyking : Ingen røyking

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål