Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Leilighet i Sonnenalpe Nassfeld

5 Sengeplasser

2 Soverom

Vann : 15 km

Beskrivelse

Denne ferieleiligheten for maksimalt 5 personer ligger i et vakkert feriehus, rett på Nassfeld, høyt over Hermagor i de karniske alpene i Kärnten og er omgitt av et gigantisk fjellkulisse.

Ferieleiligheten har en romslig møblert stue, et åpent, velutstyrt kjøkken, 2 soverom, 1 bad og en balkong med vakker utsikt over det omkringliggende fjellandskapet. Feriehuset har også en salong, en badstue og et skirom. Du kan parkere rett ved huset.

Ferieboligen ligger i grensetrekanten til Østerrike, Italia og Slovenia og er ikke langt fra den italienske grensen, 20 minutter fra et hopp i innsjøen Presseggersee og om en time kan du være i Slovenia.

Opplev en uforglemmelig ferie i dette alpine tilfluktsstedet! Det allsidige Nassfeld-skiområdet i Sun Ski World byr på 110 kilometer med bakker i alle vanskelighetsgrader og nærheten til Italia gjør dette skiområdet i Kärnten til et tips for alle som vil kjenne på den italienske feriefølelsen, og ikke bare om sommeren.

Også anbefalt er Nassfeld Outdoor Park, hvor familieferier er virkelig morsomme. Det er en rekke utfordringer for store og små i Kärntens største utendørspark, som høye taubaner, klatring, flygende rev, 3D-bueskyting, fjellvogner og elverubing.

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 5
  • Soverom : 2
  • Dobbeltsenger : 1
  • Enkeltsenger : 1
  • Køyesenger : 1
  • Sovesofaer : 1
Baderom
  • Dusj
  • Badstu
  • Badekar
  • Baderom : 1
Fasiliteter - kjøkken
  • Utstyrt kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Ovn
  • Mikrobølgeovn
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Leilighet
  • Internett
  • TV
  • Radio
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Trådløs
Fasiliteter - utendørs
  • Parkering : Privat parkeringsplass
  • Hagemøbler
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Nei
  • Røyking : Ingen røyking
Aktiviteter
  • Bordtennis
  • Aktivitetsrom : Ja

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål