Dette elegant møblerte feriehuset med 3 soverom ligger i Noiseux (Somme-Leuze). Det er et boblebad i huset for å slappe av og koble av i privatlivet, samt oppvarming. Feriehuset passer for en familie på 6 personer eller en vennegjeng som reiser sammen.
Somme-Leuze tilbyr en herlig ferie og har to elver, Somme og Ourthe, som renner gjennom landskapet. Du kan nyte fotturer og sykling. For en spasertur om kveldene kan du være i det travle og livlige sentrum. Du finner diverse gode restauranter og supermarkeder i regionen.
Sentralvarme sikrer komfort i feriehuset. Du kan starte dagen på terrassen med deilige hjemmelagde måltider. Den møblerte hagen er det rette stedet å nyte soltimene eller ligge og lese en bok. Lekeapparater holder barna opptatt i timevis. Du kan be om en barneseng og en barnestol mot et pristillegg.
Merk: Eiendommen har et nordisk bad (boblebad) som varmes opp med ved (bål laget av dem) og ikke er et elektrisk boblebad.