Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Leilighet i Chamonix

5 Sengeplasser

2 Soverom

Beskrivelse

Denne leiligheten på 60 m², klassifisert med 2 stjerner, har komfortabel plass til opptil 5 gjester. Ligger i 7. etasje i Majestic-residensen, og tilbyr fantastisk utsikt over Mont-Blanc, Aiguilles de Chamonix og Tour. Leiligheten har en stue/spisestue med TV og en enkel sovesofa, som gir et koselig sted å slappe av. Det er to soverom, ett med dobbeltseng (140x190) og det andre med to enkeltsenger (90x200), som kan kombineres til en dobbeltseng. Leiligheten er røykfri, og kjæledyr er ikke tillatt, noe som sikrer et fredelig opphold.

Leiligheten har en ideell beliggenhet, kun 400 meter fra Savoy/Brévent-bakkene og 180 meter fra Chamonix sentrum bussholdeplass, noe som gjør den til en perfekt base for å utforske regionen. Den sentrale beliggenheten gir enkel tilgang til kafeer, butikker og markeder, mens buss- og SNCF-stasjonene, begge 800 meter unna, gir utmerkede offentlige transportforbindelser. Enten du er ute etter utendørsopplevelser eller lokal kultur, er alt innen gangavstand fra leiligheten.

Leiligheten har et fullt utstyrt separat kjøkken med moderne apparater, inkludert induksjonstopp, kjøleskap med fryser, mikrobølgeovn, miniovn, vaskemaskin og oppvaskmaskin. Det er også to bad, ett med dusj og det andre med badekar, noe som gjør det ideelt for familier. Et skirom er tilgjengelig for oppbevaring av utstyr, og ikke-privat utendørsparkering er tilgjengelig.

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 5
  • Soverom : 2
Baderom
  • Baderom : 2
Fasiliteter - kjøkken
  • Utstyrt kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Kaffetrakter : Vanlig
  • Brødrister
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Leilighet
  • TV
  • Vaskemaskin
Fasiliteter - utendørs
  • Parkering : Utenfor tomten
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Nei

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål