I den karakteristiske landsbyen Salavas, ikke langt fra Vallon pont d'Arc, ligger Résidence Odalys Le Domaine des Hauts de Salavas*** i hyggelige naturomgivelser, og består av estetiske og funksjonelle små hus, med hage, terrasse eller balkong . Arkitekturen, med respekt for tradisjon og natur, passer perfekt inn i dette autentiske miljøet av denne bevarte vegetasjonen.
Residensen har også 2 utendørs svømmebasseng, hvorav 1 har en sklie (Snackbassenget åpent fra 7. april til 23. september. Det andre bassenget fra midten av juni til 23. september) og et 30 m² plaskebasseng.
Boligen tilbyr en rekke fritidsfasiliteter til din disposisjon: en multiidrettsplass, en lekeplass, petanquebane, bordtennisbord.
Gratis aktiviteter tilbys fra begynnelsen av juli til begynnelsen av september, for barn i alderen 4 til 11 år (5 halvdager per uke), adosphere for de i alderen 12 til 15, og voksenaktiviteter på dagtid og kveldstid.
Mange sportsaktiviteter er mulig i nærheten av boligen, du kan gå ned Gorges de l'Ardèche med kano, kajakk, båt eller kraft og oppdage de 30 km med imponerende kalksteinsklipper. Naturrikdommen i denne regionen tillater også fiske, klatring og fotturer.
3 rom over 2 plan 6 personer. Terrasse eller balkong.
Stue med sovesofa eller uttrekkbar seng for 2 personer.
Utstyrt kjøkken.
Soverom med dobbeltseng eller 2 enkeltsenger og soverom med 2 køyesenger.
Separat bad og toalett.
Vennligst merk: denne boligen er på ett plan med balkong eller duplex med terrasse (i første etasje) + hagemøbler.
Wifi-tilgang - gratis i resepsjonen
i leiligheter (begrenset til 1 enhet): 8€ (1 dag) € 21€ (1 uke) € 31€ (2 uker) € 43€ (Familieplan 3 tilkoblinger)
Husdyr tillatt - (spesifiseres ved bestilling): €70/dyr/opphold (7 netter og mer) - €15/natt (mindre enn 7 netter)
Innskudd (i tillegg) - 300
Sluttrengjøringspakke - inkludert (unntatt kjøkken og oppvask)
Babysett - (seng + barnestol + bad): 9€/dag € 35€/opphold (ved reservasjon og avhengig av tilgjengelighet)
Sengetøysett - sengetøy (laken + putevar) og toalettsaker: 24 €/bytte
Sengetøy - senger laget med € ankomst (unntatt senger i stuen) inkludert i "Eskapade"-formelen
laken + putevar: 16€/bytte
Håndklær - inkludert i "Escapade"-formelen
frottéhåndkle + badelaken: €10/bytte
Parkering - eksteriør inkludert
Svømmebasseng - uoppvarmet utendørs (åpent i juli/august)
Oppvarmet svømmebasseng - utendørs med sklie og plaskebasseng (åpent fra 07/04 april) til midten av september og oppvarmet til midten av juni
Turistskatt (ekstra kostnad) - Betales på stedet i henhold til gjeldende pris
TV - gratis