Koselig og lyst feriehus på 71 m² beliggende i skogen i det lille feriehusområdet Ejerslev Lyng, hvor du kan nyte fred og ro og tid til å slappe av.
Det ligger på en stor naturtomt omgitt av trær som gir god beskyttelse mot vinden. Tomten er delvis inngjerdet.
På den bortgjemte terrassen kan du nyte mange timer med spill, lek, soling eller forfriskninger. Hvis det er dusj, kan du trekke deg tilbake til den overbygde terrassen. Terrassen har hagemøbler, solsenger, parasoll, bålplass, stor gassgrill og sandkasse.
Huset, som ble nyoppusset i 2025, har åpen kjøkkenløsning/stue (med utsikt over fjorden), bad med dusj og to soverom. Det ene har en dobbeltseng (180x200), det andre en dobbeltseng (140x200), en køyeseng (80x200) og en barneseng.
Limfjorden, med sin barnevennlige strand og fine badevann, ligger bare 150 meter fra huset. Det er en badeplass i sommersesongen, og vi anbefaler å bruke badesko – det er ganske mange blåskjellskjell.
En kort spasertur langs vannet eller på naturstien tar deg til Ejerslev havn.
Der er det kafé, lekeplass og mulighet for å gå rundt i Den Blå Lagune. Det er ladestasjoner for elbiler i havnen.
Butikker finnes i Sejerslev, 3 km fra feriehuset. Her er det en dagligvarebutikk med alt du trenger til daglig, et bakeri og en bensin-/dieselstasjon.
Nykøbing ligger ca. 15 km unna. Her finner du alt du trenger. En hyggelig gågate med mange butikker og spennende spisesteder. I enden av gågaten ligger turistkontoret, hvor du kan få informasjon om Mors. De leier også ut sykler hvis du ønsker å utforske øyas attraksjoner på den måten. Øya byr på mange opplevelser for både store og små.
Velkommen til Mors.