Vakkert beliggende tidligere landsted til leie som feriebolig
Denne vakre, tidligere landeiendommen leies ut som feriebolig. Eiendommen ligger på en naturskjønn tomt på ca. 90 000 m² med jorder og skog. Stranden ligger også innen gangavstand, omtrent 12 minutters gange unna.
Ferieboligen ligger fredelig til uten nære naboer, omgitt av skog og med flott utsikt over engen der hester beiter hele sommeren.
Eiendommen passer perfekt for store familier eller vennegjenger og har 11 sengeplasser, med mulighet for én ekstra madrass. Det romslige kjøkken- og spiseområdet er utstyrt med to oppvaskmaskiner, to kjøleskap og to stekeovner, noe som gjør matlaging enkelt selv for mange gjester.
Kjøkken- og spiseområdet alene er på omtrent 60 m², så her er det god plass til alle.
Boligen har fem soverom, hvorav ett med køyeseng. I tillegg finnes en romslig entré, det store kjøkken- og spiseområdet, to bad, et eldre kjøkken og en koselig stue.
Vær oppmerksom på at ett av badene kun har utendørs dusj – selvfølgelig med varmt vann – slik at du kan nyte en dusj under åpen himmel.
Eiendommen har tre terrasser. Terrassen mot nordvest er spesielt hyggelig om morgenen og på sommerkveldene. Det finnes også en overbygd terrasse mot vest hvor du kan grille og nyte selv kjølige sommerkvelder. I tillegg er det en hyggelig, inngjerdet gårdsplass mot sørvest og en liten terrasse mot øst ved inngangen.
Det finnes mange aktiviteter for både store og små, blant annet en TANKKD Stock Tank Pool, fotballbane, trampoline, hagespill og en utendørs sklie for barn.
Hvis været ikke er på sitt beste, finnes det brettspill, dart og bordtennis. Du kan også bruke låven, hvor det finnes arbeidsbenk, verktøy og materialer til å lage drager, fuglekasser eller insekthotell.
Eiendommen drives etter prinsippet «la naturen få blomstre». Fugler, insekter og annet dyreliv trives her, og vegetasjonen får vokse fritt, bortsett fra på fotballbanen og terrasseområdene. Derfor er katter dessverre ikke tillatt.
Hunder er hjertelig velkomne så lenge de ikke forårsaker skader på huset eller inventaret.
Området byr på mange flotte opplevelser. Besøk blant annet Lille Vildmose, den hyggelige feriebyen Øster Hurup, som har mange aktiviteter om sommeren, eller ta dagsturer til Rold Skov, Rebild Bakker og det vakre området rundt Mariager Fjord.