Dette romslige feriehuset på 200 m² er det perfekte stedet for en ferie med familie eller venner. Det er god plass til både sosialt samvær og privatliv, og huset er godt egnet for lengre opphold hvor du kan senke tempoet og slappe av.
Huset har to soverom med totalt seks senger, bestående av to dobbeltsenger og en 130 cm enkeltseng. Interiøret er enkelt og funksjonelt, noe som gjør huset lett å bruke fra første dag av ferien.
Det er ett bad, og størrelsen på huset gir god bevegelsesfrihet i hverdagen. Innendørsområdene er perfekte for felles måltider, spill og avslapning, uansett vær.
Utenfor er det en stor hage med mye frukt og bær, som kan nytes rett fra buskene og trærne om høsten. Hagen gir god plass til lek, avslapning og lange sommerdager utendørs.
Det er bare omtrent ti minutters gange til vannet, så spontane turer til stranden er enkle å få til. Samtidig er det bare fem minutters kjøretur til Faaborg, hvor shopping, kafeer og havnemiljøet ligger like ved.
Området rundt Faaborg er kjent for sin vakre kystlinje, det fredelige sydfynske landskapet og utsikten over Sydfynske Skærgård. Her er det gode muligheter for fotturer, sykling og opplevelser langs vannet.
Faaborg byr på koselige gater, restauranter og en livlig havn. Her går ferger til øyene, og området er ideelt for deg som ønsker en ferie med natur, byliv og korte avstander mellom opplevelsene.