Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Feriebolig i Kaštelir

8 Sengeplasser

4 Soverom

Beskrivelse

Vårt feriehus er tilgjengelig for utleie fra begynnelsen av april til slutten av oktober – inkludert den vakre måneden september/oktober når havet fortsatt er behagelig varmt og den omkringliggende naturen er perfekt for fotturer og sykling. Det er også tilgjengelig i den varme våren/forsommeren. Derfor varmes det vakre bassenget opp av både solenergi og en luft-til-vann-varmepumpe!

Vi tilbyr gjestene våre ankomst og avreise på søndager, slik at de kan unngå trafikkorkene på fredager og spesielt lørdager.

Villa Perla i Kastelir nær Poreč tilbyr fantastisk havutsikt. Ligger omtrent 9 km fra Poreč, kan du unnslippe kjas og mas samtidig som du fortsatt er bare minutter unna Poreč eller en av de fantastiske strendene. I Kastelir finner du restauranter, barer og alle butikkene du trenger for hverdagen.

Dette vakre, originale istriske steinhuset er totalrenovert og nylig møblert, og har fire soverom, hvert med enten to enkeltsenger eller en dobbeltseng.

Det totale boarealet er omtrent 120 m² og er utstyrt med klimaanlegg. Den består av et hovedhus med stue/kjøkkenområde og et gjestetoalett i første etasje, som fører til en overbygd terrasse med fantastisk utsikt over Poreč og ut mot havet. Denne terrassen kan gjøres om til en vinterhage på sekunder ved hjelp av en skyvedør. Derfra har du tilgang til det første soverommet med eget dusjrom og separat toalett.

Kjøkkenet er helt nytt og utstyrt med komfyr, oppvaskmaskin og kaffemaskin. En ny vaskemaskin er også tilgjengelig.

Rett foran huset ligger det nylig anlagte uteområdet med et 30 m² stort svømmebasseng, rikelig med solsenger og et utendørs sitteområde med grill.

Første etasje tilbyr to soverom, hvert med dobbeltseng, og et helt nytt bad med dusj – alle rom har havutsikt fra sengene!

Videre inneholder huset en vakker leilighet med egen inngang, en stue med kjøkkenkrok, et separat soverom med to enkeltsenger og et nydelig bad med dusj. Dette området, med egen inngang, er ideelt for å gi besteforeldre eller tenåringer et eget privat område, eller, på grunn av dets strukturelle særtrekk, for å forenkle oppholdet for én eller flere personer med funksjonsnedsettelser.

TV-er er tilgjengelige i alle oppholdsrom.

Hunder er tillatt etter forhåndsavtale – tillegg: €50 per uke per hund.

Bassenget rengjøres regelmessig av en svært vennlig person som alltid er tilgjengelig for å svare på spørsmål eller hjelpe med eventuelle problemer. Sengetøy og håndklær er inkludert.

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 8
  • Soverom : 4
  • Dobbeltsenger : 3
  • Enkeltsenger : 2
Baderom
  • Dusj
  • Baderom : 3
Avstander
  • Buss : 7 km
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Feriebolig
  • Internett
  • Peis
  • Klimaanlegg
  • TV
  • Vaskemaskin
  • Trådløs
Fasiliteter - utendørs
  • Parkering : Privat parkeringsplass
  • Hagemøbler
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Ja
  • Kjæledyr tillatt : 7
  • Røyking : Ingen røyking

Plassering av boligen

La deg inspirere av relaterte reisemål