Dette romslige og energieffektive feriehuset med vedfyrt badestamp ligger høyt i landlige omgivelser, med utsikt over Limfjorden fra begge sider av huset. På den store tomten er det mulig å sette opp telt. En liten sti fører den korte veien til en flott badestrand med gode fiskemuligheter.
Denne tidligere landeiendommen passer for 10 personer samt 1 barn opptil 3 år. Ferieboligen er på 220 m² og ble bygget i 1922. Den ble renovert i 2001 og gjennomgikk en omfattende modernisering i 2021. Husdyr er ikke tillatt. Det er gulvvarme under alle flislagte gulv. Ferieboligen har vaskemaskin og tørketrommel. Frysekapasiteten er på 380 liter. Husets hovedoppvarming skjer med en Scotte trepelletskjel. I tillegg finnes det 2 vedovner. For de minste er det 1 barnestol.
Det er totalt 5 soverom. Soveplassene fordeler seg på: 6 soveplasser i dobbeltsenger og 4 soveplasser i køyesenger. I tillegg finnes det 1 barneseng (0–3 år).
Innendørs finnes det dart og bordfotball.
Kjøkkenet har 2 kjøleskap. Det er 4 keramiske kokeplater, varmluftsovn, mikrobølgeovn og oppvaskmaskin.
Det er 2 bad med dusjkabinett og 2 toaletter.
Det er mulighet for avslapning i innendørs spa for 2 personer. Utendørs finnes det en vedfyrt badestamp for opptil 6 personer.
Ferieboligen har 1 TV. TV via internett og parabol. 1 Chromecast. Det er tilgang til 1–3 danske kanaler og minst 4 tyske kanaler. Trådløst internett er tilgjengelig. Det finnes også 1 Bluetooth-høyttaler.
Ferieboligen ligger på en 15 000 m² stor naturtomt med tilgang til 115 m² åpent terrasseareal fordelt på 3 terrasser, slik at det alltid er mulig å finne en lun plass. Det er 250 m til fjorden. Nærmeste butikk ligger 4 000 m unna. En golfbane ligger 20 000 m fra huset. Det finnes et disponibelt rom med kullgrill, slangetrommel for påfylling av vann til badestampen, ekstra hagestoler, noen utendørs aktivitetsspill og en ileggsplate til ett av hagebordene.
Det er en stor fotballbane med 2 mål (2 x 3 m).
I samme område som badestampen finnes det også en bålplass med krakker av trestammer rundt et bord i betong.
Det er installert ladepunkt for elbil med en ladeeffekt på 11 kW.
Huset har 2 innganger, siden det er 2 store parkeringsplasser. Det er en stor parkeringsplass foran huset og en enda større parkeringsplass bak huset, da det tidligere var bobilparkering der. Kommer du med bobil, er det fortsatt mulig å tømme toalett og spillvann.
Dersom det skal være mer enn 10 personer, må eieren gi forhåndsgodkjenning.