Denne vakre moderne leiligheten for maksimalt 7 personer ligger i et leilighetskompleks i Hollersbach i Salzburgerland, i utkanten av det velkjente skiområdet KitzSki / Kitzbüheler Alpen.
Den luksuriøse leiligheten ligger i første etasje og tilbyr en stor stue med foldevegg og sittegruppe (sovesofa for 2 personer), et åpent, moderne, fullt utstyrt kjøkken med spisebord, 2 romslige soverom, 2 bad, vaskemaskin og tørketrommel og stor sørvendt balkong. Leilighetskomplekset har også en skibod med skistøvelvarmer. Du kan parkere rett under carporten.
Hollersbach ligger i hjertet av nasjonalparken Hohe Tauern i Salzburgerland. Denne ferieregionen byr på mange muligheter for fotturer og fjellsport. Du kan også utforske området rundt på sykkel ved å bruke Tauern sykkelsti. Du kan kjøle deg ned i den nærliggende badesjøen Hollersbach, hvor det også er en stor lekeplass, en fotballbane og volleyballbaner. Alternativt byr utendørsbassengene i Mittersill, Mühlbach og Stuhlfelden på mye bademoro! Foretrekker du å spille golf? I nærliggende Mittersill (4 km) finner du en 18-hulls golfbane.
Skiheisen (Panoramabahn Kitzbüheler Alpen), som ligger i nærheten av leilighetskomplekset, tar deg direkte til skiområdet KitzSki/Kitzbüheler Alpen med over 200 km med perfekt preparerte bakker og 54 taubaner og heiser. Et tips er den lengste naturlige akebakken i Europa (14 km) i Bramberg am Wildkogel.
Direkte i Hollersbach eller Mittersill er det mange shoppingmuligheter for dine daglige behov samt et godt utvalg av restauranter.