Destinasjoner
Kontakt
Favoritter
Huseier
Feriebolig i Store Fuglede

6 Sengeplasser

3 Soverom

Vann : 800 Meter

Beskrivelse

I det dejlige Bjerge Nordstrand finder I dette sommerhus med gode soveværelser samt anneks. Huset har brændeovn og luftpumpe til minimering af elforbruget, ligesom der er et godt separat køkken og stort velindrettet spise- og opholdsstue. Annekset er ikke isoleret. Huset har gode terrasser på begge sider af huset, så I altid kan vende jer mod solen. Grunden er indhegnet, så kæledyrene ikke kan smutte ud.

Et refunderbart depositum kan bli belastet nærmere innsjekkingsdatoen. Depositumet sikrer et problemfritt opphold og dekker eventuelle tilleggstjenester eller forbruksutgifter.

Dette depositumet dekker forbruk av strøm, vann og andre tjenester under oppholdet, samt eventuelle ekstra bestillinger.

Det endelige beløpet vil bli justert i henhold til faktiske måleravlesninger og bruk av tilleggstjenester. Eventuelt overskytende beløp refunderes innen 21 dager etter utsjekk.

Depositumet fungerer som en forhåndsbetaling for kostnader du uansett ville ha betalt, og bidrar til en sømløs opplevelse under og etter oppholdet.

Fasiliteter

Soverom
  • Sengeplasser : 6
  • Soverom : 3
Baderom
  • Dusj
  • Baderom : 1
Fasiliteter - kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Kjøleskap
  • Komfyr : Elektriske kokeplater
  • Kaffetrakter : Vanlig
  • Avtrekksvifte
  • Fryser
Fasiliteter - innendørs
  • Type : Feriebolig
  • Peisovn
  • TV
  • Satelitt- / kabel-tv
  • DVD
  • Stereoanlegg
  • Tyske kanaler
  • Radio
  • Oppvarmingsmetode : Varmepumpe
Fasiliteter - utendørs
  • Grill
  • Parkering : Carport
Tilgjengelighet
  • Kjæledyr tillatt : Ja
  • Røyking : Ingen røyking

Plassering av boligen

Anmeldelser

Tom C

28. jul. 2023

Rengjøring
Tilstand og reparasjoner
Beliggenhet
Fasiliteter
Verdi for pengene

La deg inspirere av relaterte reisemål