Bosteds-ID: mh66382
7 Sengeplasser
4 Soverom
Vann : 50 Meter
Trivelig feriehus i storslåtte naturomgivelser ved fiskeværet Napp på Lofotens vestside. Flott utsikt til havet og midnattssolen. Idyllisk sandstrand ved huset. Flott utgangspunkt for bilturer og sykkelturer rundt om i Lofoten.
Huset er stort og romslig, bygget 1996 og renovert 2004 og har bl.a. stor stue og 2 bad, hvorav ett har dusj og ett har badekar. Stuen i sokkel fungerer som soverom/arbeidsrom med en dobbelseng og babyseng. Varmepumpen og vedovnen i stua gir lun og god varme også på kalde vinterdager. Gratis internett/bredbånd med stor kapasitet. Kabel-tv med bl.a. mange internasjonale kanaler. Barnestol i huset.
Huset ligger ved havet lengst nord på Flakstadøya med flott utsikt fra kjøkken og stue og fra terrasse mot Nappstraumen. Her kan du nyte et av Lofotens mest storslagne kystlandskap og storhavet utenfor. På våren og sommeren er den vakre solnedgangen og midnattssolen en stor opplevelse. Vinterstid er nordlyset et imponerende skue. Idyllisk sandstrand 150 m fra huset hvor du kan nyte den friske sjølufta og hvor barna kan leke og plukke steiner og skjell. På uværsdager er de store havbølgene som bryter mot stranden et imponerende skue. Flott turterreng opp i fjellet fra bygda Myrland. Rikt sjøfiske. Huset ligger midt i Lofoten og er et ideelt utgangspunkt for bil- og sykkelturer rundt omkring i Lofoten. 8 km til matbutikk, 10 km til Leknes med forretninger, spisesteder og flyplass.